Medewerkers

Print

Verkoop

Rayons
Om onze klanten zo goed mogelijk te ondersteunen, hebben wij Nederland onderverdeeld in 3 rayons, met elk een eigen  buitendienst medewerker.


Hiernaast ziet u hoe de rayons zijn onderverdeeld en hier onder kunt u kennis maken met de medewerkers.

 

 



Buitendienst

 

Buitendienst Noord Nederland - specialist Offshore & CPI
Hans Kleyweg
+31(0)6 30058060

hans.kleyweg@bohler.nl

 
 

Buitendienst Zuid West Nederland - specialist gereedschapsstaal - luchtvaart - smeedwerk
Eric Valstar
+31 (0)6 23002628

eric.valstar@bohler.nl

 
 

Buitendienst Zuid Oost Nederland - specialist gereedschapsstaal en hardmetaal
Rob Didden
+31 (0)6 51225959

rob.didden@bohler.nl

 

Binnendienst

 

Verkoopleiding binnendienst
Frank Hogenboom
+31 (0)20 5817 425

frank.hogenboom@bohler.nl

 
 

Algemene verkoop
Hans Kosters
+31 (0)20 5817 415

hans.kosters@bohler.nl

 
 

Algemene verkoop
Richard Rabenort
+31(0)20 5817427

richard.rabenort@bohler.nl

 
 

Algemene verkoop - Hardmetaal - Offshore & CPI
Mark Swolfs
+31 (0)20 5817 418

mark.swolfs@bohler.nl

 
 

Algemene verkoop - Noord Nederland
Jan Schrik
+31 (0)20 5817 416

jan.schrik@bohler.nl

 
 

Algemene verkoop - Zuid Nederland
Yvonne van Amsterdam
+31 (0)20 5817 435

yvonne.vanamsterdam@bohler.nl

 
 

Inkoop & logistiek
Roos Fuerrer
+31 (0)20 5817 434

roos.fuerrer@bohler.nl

 

Top
Zoeken